Tripp Lite SRCABLEDUCT1U rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCABLEDUCT1U
- EAN: 3540260165042 0163120460649 13 ...0460649 1320010369423 0778890688973 5554442394111 5554442379835 0662705059303 0373321429622 5052182407073 5054484278092 0151903607565 0037332142962 0132017905495more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRCABLEDUCT1U, Svart, 590 g
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE SmartRack 1U Cable Man |
4542147 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 1U Horizontal Cable |
W128338972 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Horizontal Cable Manager (finger duct) 1URM - Rackkabelhanteringskanal med lock - svart - 1U - 19" |
7413108 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCABLEDUCT1U. Produktens färg: Svart. Vikt: 590 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 1U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 492,8 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 680 g |
| Bredd | 99,1 mm |
| Djup | 485,9 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 590 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 492,8 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 680 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332142969 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 276,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 510,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 444,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |