Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRQP42UB. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1089 kg. Vikt: 260 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 659,9 mm |
| Låddjup | 1490 mm |
| Höjd | 2119,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 237,2 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 1431 mm |
| Höjd | 1992,6 mm |
| Vikt | 260 kg |
| Egenskaper | |
| Maximal viktkapacitet (rullande) | 907 kg |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1089 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 659,9 mm |
| Låddjup | 1490 mm |
| Höjd | 2119,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 237,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 659,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1490 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2119,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 237,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |