Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLEVRT6. Produktens färg: Svart. Vikt: 2,85 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 340,4 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,57 kg |
| Bredd | 175,3 mm |
| Djup | 152,9 mm |
| Höjd | 621 mm |
| Vikt | 2,85 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 340,4 mm |
| Låddjup | 635 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,57 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 340,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 635 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 124,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,57 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 2,85 kg (6.28 lbs) |