Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Anti-Tip |
W128431952 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Server Cabinet Anti-Tip Stabilizer Plate - Stabiliseringsplatta f?r rack - svart |
7748292 | |||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRSTABILIZE. Produktens färg: Svart. Vikt: 6,35 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 271,8 mm |
| Låddjup | 730,2 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,99 kg |
| Bredd | 590,6 mm |
| Djup | 200,7 mm |
| Höjd | 72,4 mm |
| Vikt | 6,35 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 271,8 mm |
| Låddjup | 730,2 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,99 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 271,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 730,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 121,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,99 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |