Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 12U Ups-Depth |
W128431986 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series 12U Wall Mount Rack Enclosure Server Cabinet Swinging Hinged Door Deep - Rack sk?p - v?ggmontering - svart - 12U - 19" |
7748583 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW12USDP. Bredd: 600,2 mm, Djup: 647,7 mm, Höjd: 636,5 mm. Förpackningsstorlek (B x D x H): 715 x 760 x 745 mm, Förpackningens bredd: 762 mm, Låddjup: 787,4 mm. Produkter per ytterförpackning: 1 styck, Ytterförpackningens bredd: 762 mm, Ytterförpackningens längd: 787,4 mm
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90 kg |
| Monteringssätt | Vägg |
| Hängbar dörr | Ja |
| Kabelgenomföring plats | Bak |
| Löstagbara sidopaneler | Ja |
| Låsning | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Material | Stål |
| Produktens färg | Svart |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 41,7 kg |
| Ytterförpackningens längd | 787,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 762 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 762 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Låddjup | 787,4 mm |
| Förpackningens höjd | 762 mm |
| Förpackningens bredd | 762 mm |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 647,7 mm |
| Höjd | 636,5 mm |
| Vikt | 28,8 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Medföljande sidopaneler | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 715 x 760 x 745 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 41,7 kg |
| Låddjup | 787,4 mm |
| Förpackningens höjd | 762 mm |
| Förpackningens bredd | 762 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 41,7 kg |
| Ytterförpackningens längd | 787,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 762 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 762 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |