Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLEDUCT2UHD. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,22 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 2U |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 495 mm |
| Höjd | 106,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,24 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 118,4 mm |
| Höjd | 88,1 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 1,22 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 495 mm |
| Höjd | 106,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,24 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332166873 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 447 mm |
| Ytterförpackningens längd | 525 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 460 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 16,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |