Tripp Lite SRW12US rack 12U Väggmonterad rack Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRW12US
- EAN: 5054629869178 0638084882511 08 ...4882511 0804993672844 0373321486748 0800011452931 0763615985765 0037332148674 0809302193119 0638865706890more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRW12US, Väggmonterad rack, 12U, 90,7 kg, 27,2 kg, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Wall-Mounted SmartRack 12U |
46297627 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 12U Low-Profile |
W128431983 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW12US. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,7 kg. Vikt: 27,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 706,1 mm |
| Höjd | 617,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 549,3 mm |
| Höjd | 625,5 mm |
| Vikt | 27,2 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, IEC 60297-3-100, DIN 41494, IP20, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 706,1 mm |
| Höjd | 617,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 706,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 617,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 29 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |