Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 12U Low-Profile |
W128431988 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW12USG. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,7 kg. Vikt: 27,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 617,2 mm |
| Låddjup | 711,2 mm |
| Höjd | 660,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,9 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 549,4 mm |
| Höjd | 625,6 mm |
| Vikt | 27,2 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, IP20 Protection, RoHS, UL 60950 |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Förpackningens bredd | 617,2 mm |
| Låddjup | 711,2 mm |
| Höjd | 660,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 617,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 711,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 29,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 670 x 620 x 710 mm |