Tripp Lite SRWO12US rack 12U Väggmonterad rack Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRWO12US
- EAN: 0373321567614 0763615985963 06 ...5985963 0666669990870 0640873076964 0132017624501 0037332156761 0736061370737more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRWO12US, Väggmonterad rack, 12U, 68,1 kg, 6,8 kg, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 12U Flat-Pack |
W128432026 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRWO12US. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 68,1 kg. Vikt: 6,8 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 619,8 mm |
| Låddjup | 510,5 mm |
| Höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,26 kg |
| Bredd | 501,9 mm |
| Djup | 516,9 mm |
| Höjd | 788,4 mm |
| Vikt | 6,8 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 68,1 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, RoHS, UL 60950 |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 619,8 mm |
| Låddjup | 510,5 mm |
| Höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,26 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332156768 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1169,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 549,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 650,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 80,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |