Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLETRAY. Produktens färg: Svart. Vikt: 4,08 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 312,4 mm |
| Låddjup | 553,7 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,58 kg |
| Bredd | 312,9 mm |
| Djup | 537 mm |
| Höjd | 116,8 mm |
| Vikt | 4,08 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 312,4 mm |
| Låddjup | 553,7 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,58 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140781 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 513,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 574 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |