Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR42UBDP48. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1361 kg, Knapplås. Vikt: 148,6 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 850,9 mm |
| Låddjup | 1339,8 mm |
| Förpackningens höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180,1 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 1293,1 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 148,6 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 50 |
| Bruksanvisning | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 50 |
| Antal inkluderade brickor | 50 |
| Egenskaper | |
| Maximal viktkapacitet (rullande) | 1021 kg |
| Löstagbara sidopaneler | Ja |
| Modell | Fristående rack |
| Medföljande sidopaneler | Ja |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1361 kg |
| Knapplås | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 50 |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 850,9 mm |
| Låddjup | 1339,8 mm |
| Förpackningens höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180,1 kg |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 50 |
| Antal inkluderade brickor | 50 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 850,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1339,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2159 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 180,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |