Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLEVRT12. Produktens färg: Svart. Vikt: 4,17 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 637,5 mm |
| Låddjup | 660,4 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,2 kg |
| Bredd | 327,7 mm |
| Djup | 152,9 mm |
| Höjd | 621 mm |
| Vikt | 4,17 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 637,5 mm |
| Låddjup | 660,4 mm |
| Höjd | 121,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 14,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 637,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 121,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 14,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 4,17 kg (9.2 lbs) |