Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Bolt Down Rack Kit |
46322400 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Bolt-Down Kit - |
W128431889 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Server Cabinet Stabilizing Bolt Down Kit - Sats f?r fastskruvning av rack |
7748171 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRBOLTDOWN. Produktens färg: Gjuten aluminium
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Gjuten aluminium |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 104,9 mm |
| Låddjup | 152,9 mm |
| Höjd | 26,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 104,9 mm |
| Låddjup | 152,9 mm |
| Höjd | 26,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144604 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 224,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 329,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 194,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 14 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |