Tripp Lite SRCABLERINGSM rack tillbehör Kabelring
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCABLERINGSM
- EAN: 0037332212993
Tripp Lite SRCABLERINGSM, Kabelring, Polykarbonat, Svart, 12 styck, 30 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLERINGSM. Modell: Kabelring, Material, hölje: Polykarbonat, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 12 styck. Vikt: 30 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Kabelring |
| Harmonized System (HS)-kod | 3926,90,9985 |
| Material, hölje | Polykarbonat |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Låddjup | 192 mm |
| Förpackningens höjd | 95 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 580 g |
| Bredd | 60,8 mm |
| Djup | 111,9 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Låddjup | 192 mm |
| Förpackningens höjd | 95 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 580 g |
| Antal per förpackning | 12 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332212990 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 337,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 406,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 3926,90,9985 |