Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite SRW12UHD. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 225 kg. Vikt: 46 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 965,2 mm |
| Höjd | 711,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 59 kg |
| Bredd | 920 mm |
| Djup | 629,2 mm |
| Höjd | 672,1 mm |
| Vikt | 46 kg |
| Bredd (imperial) | 92 cm (36.2") |
| Djup (imperial) | 62,9 cm (24.8") |
| Höjd (imperial) | 67,2 cm (26.5") |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 225 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, NOM |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 965,2 mm |
| Höjd | 711,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 59 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 00037332183323 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 965,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 711,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 59 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |