Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 18U Heavy-Duty |
W128431992 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW18UHD. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 18U, Maxvikt: 181,4 kg. Vikt: 54,4 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 652,8 mm |
| Låddjup | 944,9 mm |
| Höjd | 1077 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 69 kg |
| Bredd | 920 mm |
| Djup | 629,2 mm |
| Höjd | 938,8 mm |
| Vikt | 54,4 kg |
| Bredd (imperial) | 92 cm (36.2") |
| Djup (imperial) | 62,9 cm (24.8") |
| Höjd (imperial) | 93,9 cm (37") |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 18U |
| Maxvikt | 181,4 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, NOM, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 652,8 mm |
| Låddjup | 944,9 mm |
| Höjd | 1077 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 69 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 18U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 652,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 944,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1077 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 69 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |