Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRW26USDP. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 26U, Maxvikt: 113,4 kg, Knapplås. Vikt: 56,6 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 26U |
| Maxvikt | 113,4 kg |
| Knapplås | Ja |
| Ramtyp | Stängd |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, IP20 Protection Rating, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 711,2 mm |
| Låddjup | 762 mm |
| Höjd | 1397 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 72,6 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 648 mm |
| Höjd | 1260,6 mm |
| Vikt | 56,6 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 711,2 mm |
| Låddjup | 762 mm |
| Höjd | 1397 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 72,6 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 26U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 711,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 762 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1397 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 72,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |