Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Standard Sliding Shelf |
4542701 | Register free see stock | ||
|
Smartrack Standard Sliding |
W128338988 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRSHELF4PSL. Produktens färg: Svart. Vikt: 8,44 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 22,68 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 515,6 mm |
| Förpackningens höjd | 787,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,12 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 749,3 mm |
| Höjd | 44,4 mm |
| Vikt | 8,44 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 61 mm |
| Låddjup | 515,6 mm |
| Förpackningens höjd | 787,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,12 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144178 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 157,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 541 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 805,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |