Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE SmartRack Vert Cable Mgr |
4542676 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 6 Ft, (1,83 M) |
W128338977 | |||
|
Tripp Lite Series SmartRack Vertical Cable Manager - Kabelh?llarsats f?r rack - svart - 183 cm |
7413117 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCABLERINGVRT. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,67 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 905 mm |
| Låddjup | 54,9 mm |
| Förpackningens höjd | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2 kg |
| Bredd | 50,8 mm |
| Djup | 88,9 mm |
| Höjd | 863,6 mm |
| Vikt | 1,67 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 905 mm |
| Låddjup | 54,9 mm |
| Förpackningens höjd | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140699 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 925,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 279,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 23 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |