Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLELADDER. Produktens färg: Svart. Vikt: 5,9 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 325,1 mm |
| Låddjup | 1549,4 mm |
| Höjd | 81,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,9 kg |
| Bredd | 304,8 mm |
| Djup | 2997,2 mm |
| Höjd | 38,1 mm |
| Vikt | 5,9 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 325,1 mm |
| Låddjup | 1549,4 mm |
| Höjd | 81,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1549,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 81,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |