Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 21U Low-Profile |
W128431998 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW21U. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 21U, Maxvikt: 90,7 kg, Knapplås. Vikt: 23,1 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 21U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Knapplås | Ja |
| Ramtyp | Stängd |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | UL/CSA 60950-1, EIA-310-E RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 662,9 mm |
| Låddjup | 514,9 mm |
| Höjd | 1166,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 31,4 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 450,1 mm |
| Höjd | 1038,1 mm |
| Vikt | 23,1 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Förpackningens bredd | 662,9 mm |
| Låddjup | 514,9 mm |
| Höjd | 1166,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 31,4 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 21U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 662,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 514,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1166,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 31,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |