Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR45UBDPWD. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 45U, Maxvikt: 1360,8 kg. Vikt: 167,8 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 812,8 mm |
| Låddjup | 1339,8 mm |
| Höjd | 2293,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190,5 kg |
| Bredd | 750,1 mm |
| Djup | 1219,2 mm |
| Höjd | 2127,2 mm |
| Vikt | 167,8 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 45U |
| Maxvikt | 1360,8 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | UL60950; RoHS; CE |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 812,8 mm |
| Låddjup | 1339,8 mm |
| Höjd | 2293,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190,5 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 45U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 812,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1339,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2293,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 190,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 812,8 x 1339,8 x 2292,3 mm |