Tripp Lite SRCABLETRAY1U kabelrännor Rakt kabelfack Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRCABLETRAY1U
- EAN: 0037332188441 0037332156778
Tripp Lite SRCABLETRAY1U, Rakt kabelfack, Stål, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLETRAY1U. Modell: Rakt kabelfack, Material: Stål, Produktens färg: Svart. Förpackningens bredd: 525 mm, Låddjup: 110 mm, Höjd: 59,9 mm. Ytterförpackningens bredd: 339,9 mm, Ytterförpackningens längd: 359,9 mm, Ytterförpackningens höjd: 545,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Rakt kabelfack |
| Material | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 525 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Höjd | 59,9 mm |
| Låddjup | 110 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 339,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 359,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 545,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 60 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332188448 |