Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
42U Smartrack |
W128431877 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SR42UBZ4. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U. Vikt: 154,3 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 654 mm |
| Låddjup | 1155,7 mm |
| Höjd | 2120,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 179,1 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 1093,2 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 154,3 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, Seismic Zone 4, UL60950; RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 654 mm |
| Låddjup | 1155,7 mm |
| Höjd | 2120,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 179,1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 654 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1155,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2120,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 179,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |