Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLERING2U. Produktens färg: Svart. Vikt: 680 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Rackkapacitet | 2U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 109,2 mm |
| Låddjup | 508 mm |
| Höjd | 109,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Bredd | 99,1 mm |
| Djup | 485,9 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Vikt | 680 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 109,2 mm |
| Låddjup | 508 mm |
| Höjd | 109,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140675 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 487,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 523,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 363,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |