Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCABLEDUCTVRT. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,81 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 875 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,29 kg |
| Bredd | 103,1 mm |
| Djup | 866,9 mm |
| Höjd | 51,8 mm |
| Vikt | 1,81 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 875 mm |
| Höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,29 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140682 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 895,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 360,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 32,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |