Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRW18USG. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 18U, Maxvikt: 113 kg, Förbättrad kabelhantering. Vikt: 43,5 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 18U |
| Maxvikt | 113 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | UL/CSA 60950-1, EIA-310-D, IEC 60297-3-100 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 662,9 mm |
| Låddjup | 612,9 mm |
| Höjd | 1034 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50,6 kg |
| Bredd | 599,4 mm |
| Djup | 548,6 mm |
| Höjd | 904,2 mm |
| Vikt | 43,5 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackningens innehåll | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 42 |
| Bruksanvisning | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 42 |
| Antal inkluderade brickor | 42 |
| Förpackning | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 42 |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 662,9 mm |
| Låddjup | 612,9 mm |
| Höjd | 1034 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50,6 kg |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 42 |
| Antal inkluderade brickor | 42 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Rackkapacitet | 18U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 662,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 612,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1034 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 50,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |