Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRW12UDP. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,7 kg, Knapplås. Vikt: 25,9 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Knapplås | Ja |
| Ramtyp | Stängd |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-E RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 730,2 mm |
| Låddjup | 674,9 mm |
| Höjd | 754,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25,9 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 552,4 mm |
| Höjd | 637 mm |
| Vikt | 25,9 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 730,2 mm |
| Låddjup | 674,9 mm |
| Höjd | 754,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 25,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 730,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 674,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 754,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 25,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |