Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 15U Low-Profile |
W128431991 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW15USG. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 15U, Maxvikt: 91 kg. Vikt: 34 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 840 mm |
| Låddjup | 670,1 mm |
| Höjd | 612,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 34 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 548,6 mm |
| Höjd | 770,4 mm |
| Vikt | 34 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 15U |
| Maxvikt | 91 kg |
| Kylning typ | Passiv |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 840 mm |
| Låddjup | 670,1 mm |
| Höjd | 612,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 34 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 15U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 840 mm |
| Ytterförpackningens längd | 670,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 612,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 34 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |