Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 9U Low-Profile |
W128432008 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW9UDPW. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 9U, Maxvikt: 91 kg, Förbättrad kabelhantering, Internationellt skydd (IP) kod: IP20. Vikt: 22,2 kg. Produktens färg: Vit
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 735,1 mm |
| Låddjup | 680 mm |
| Förpackningens höjd | 625,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,2 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 551,4 mm |
| Höjd | 503,7 mm |
| Vikt | 22,2 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 18 |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 36 |
| Egenskaper | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 9U |
| Maxvikt | 91 kg |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Produktens färg | Vit |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-E |
| Förpackning | |
| Muttrar inkluderade | Ja |
| Antal muttrar | 18 |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 735,1 mm |
| Låddjup | 680 mm |
| Förpackningens höjd | 625,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,2 kg |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 36 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Rackkapacitet | 9U |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 735,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 680 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 625,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |