Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 18U Ups-Depth |
W128431996 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW18USDPG. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 18U, Maxvikt: 113 kg, Knapplås, Internationellt skydd (IP) kod: IP20. Vikt: 45,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 709,9 mm |
| Låddjup | 1040,1 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 59,9 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 659,9 mm |
| Höjd | 904,5 mm |
| Vikt | 45,2 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 18U |
| Maxvikt | 113 kg |
| Knapplås | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, RoHS |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 709,9 mm |
| Låddjup | 1040,1 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 59,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 18U |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP20 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 709,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1040,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 760 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 59,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |