Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR42UBEIS. Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1360,776 kg. Vikt: 176,9 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 1244,6 mm |
| Höjd | 2197,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 195,9 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 1200,2 mm |
| Höjd | 2027,4 mm |
| Vikt | 176,9 kg |
| Egenskaper | |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1360,776 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 1244,6 mm |
| Höjd | 2197,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 195,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1244,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2197,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 195,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |