Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 42U SmartRack Deep Wide |
4540908 | Register free see stock | ||
|
42U Smartrack Deep And Wide |
W128338963 | |||
|
Tripp Lite Series 42U Rack Enclosure Server Cabinet 47.25" Deep 29.5" Wide - Rack sk?p - svart - 42U |
7350563 | |||
|
Tripp Lite 42U Rack Enclosure Server Cabinet 47.25" Deep 29.5" Wide - Rack skåp - svart - 42U |
7350563 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SR42UBDPWD. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1361 kg. Vikt: 155,1 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 844,6 mm |
| Låddjup | 1263,6 mm |
| Höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 183,2 kg |
| Bredd | 752,6 mm |
| Djup | 1201,4 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 155,1 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1361 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E, UL60950; RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 844,6 mm |
| Låddjup | 1263,6 mm |
| Höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 183,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 844,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1263,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2159 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 183,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 156,5 kg (345 lbs) |