Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSKIRT. Produktens färg: Svart. Vikt: 180 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 619,8 mm |
| Låddjup | 68,1 mm |
| Höjd | 21,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 400 g |
| Bredd | 600,1 mm |
| Djup | 63,5 mm |
| Höjd | 9,9 mm |
| Vikt | 180 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 619,8 mm |
| Låddjup | 68,1 mm |
| Höjd | 21,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 400 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144864 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 626,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 210,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 210,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,87 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |