Tripp Lite SR4POST50HD rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SR4POST50HD
- EAN: 0037332185785
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SR4POST50HD, Stål, Svart, 1 styck, 51,3 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
50U Heavy-Duty 4-Post |
W128431887 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SR4POST50HD. Material, hölje: Stål, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 51,3 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 50U |
| Maxvikt | 1361 kg |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 241,3 mm |
| Låddjup | 2470,2 mm |
| Höjd | 171,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 54,4 kg |
| Bredd | 609,6 mm |
| Djup | 895,4 mm |
| Höjd | 2374,9 mm |
| Vikt | 51,3 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 241,3 mm |
| Låddjup | 2470,2 mm |
| Höjd | 171,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 54,4 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185782 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1054,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2501,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 685,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 653,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 1 styck |