Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSKIRT3. Produktens färg: Svart. Vikt: 730 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 624,8 mm |
| Låddjup | 106,7 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Bredd | 599,4 mm |
| Djup | 10,2 mm |
| Höjd | 88,9 mm |
| Vikt | 730 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 624,8 mm |
| Låddjup | 106,7 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332180794 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 640,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 320 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 230,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 24,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |