Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 18U Ups-Depth |
W128431995 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW18USDP. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 18U, Maxvikt: 113,4 kg, Knapplås. Vikt: 45,8 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 18U |
| Maxvikt | 113,4 kg |
| Knapplås | Ja |
| Ramtyp | Stängd |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Stål |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, IP20 Protection Rating, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 762 mm |
| Låddjup | 1046,5 mm |
| Höjd | 711,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 57,6 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 659,9 mm |
| Höjd | 904,5 mm |
| Vikt | 45,8 kg |
| Storlek | 48,3 cm (19") |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 762 mm |
| Låddjup | 1046,5 mm |
| Höjd | 711,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 57,6 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 18U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 762 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1046,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 711,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 57,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |