Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack Roof-Mounted Cable |
W128431897 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRCABLETRAYEXP. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,81 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 307,3 mm |
| Låddjup | 553,7 mm |
| Höjd | 83,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,99 kg |
| Bredd | 308,1 mm |
| Djup | 537 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt | 1,81 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 307,3 mm |
| Låddjup | 553,7 mm |
| Höjd | 83,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,99 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332140798 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 322,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 563,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 363,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |