Tripp Lite SRBRUSHWM rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRBRUSHWM
- EAN: 0373321733002 0037332173300
Tripp Lite SRBRUSHWM, Svart, 160 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRBRUSHWM. Produktens färg: Svart. Vikt: 160 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | RoHS |
| Kompatibilitet | SMARTRACK Series |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 19 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Bredd | 59,4 mm |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 15,2 mm |
| Vikt | 160 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 19 mm |
| Låddjup | 279,4 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332173307 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 297,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 365,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 129,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,99 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 25 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |