Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 26U Server Rack |
46316819 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 26U Low-Profile |
W128431999 | |||
|
SmartRack 26U Low-Profile Switch-Depth Wall-Mount Half-Height Rack Enclosure, Hinged Back |
7748792 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW26US. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 26U, Maxvikt: 113,4 kg. Vikt: 56,7 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 609,6 mm |
| Låddjup | 1397 mm |
| Höjd | 558,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 64,4 kg |
| Bredd | 599,4 mm |
| Djup | 548,6 mm |
| Höjd | 1262,4 mm |
| Vikt | 56,7 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 26U |
| Maxvikt | 113,4 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, IP20, RoHS, UL 60950 |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 609,6 mm |
| Låddjup | 1397 mm |
| Höjd | 558,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 64,4 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 26U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 609,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1397 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 558,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 64,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |