Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 12U Very |
W128431980 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW12U13G. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,72 kg. Vikt: 17,2 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 650,2 mm |
| Låddjup | 700 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,2 kg |
| Bredd | 599,9 mm |
| Djup | 330,2 mm |
| Höjd | 637 mm |
| Vikt | 17,2 kg |
| Inbyggnadsdjup (max) | 33 cm |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,72 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 650,2 mm |
| Låddjup | 700 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 650,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 700 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 400 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |