Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR4POST13. Rackkapacitet: 13U, Maxvikt: 453,6 kg. Vikt: 17,7 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 115,1 mm |
| Låddjup | 1410 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19,7 kg |
| Bredd | 115,1 mm |
| Djup | 1410 mm |
| Höjd | 718,8 mm |
| Vikt | 17,7 kg |
| Egenskaper | |
| Rackkapacitet | 13U |
| Maxvikt | 453,6 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 115,1 mm |
| Låddjup | 1410 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19,7 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144048 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 13U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 519,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1420,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 389,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 199,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 9 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |