Tripp Lite SR4POST48HD rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SR4POST48HD
- EAN: 0037332185778
Tripp Lite SR4POST48HD, Stål, Svart, 1 styck, 49,9 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SR4POST48HD. Material, hölje: Stål, Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck. Vikt: 49,9 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 48U |
| Maxvikt | 1361 kg |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Material, hölje | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 279,4 mm |
| Låddjup | 2387,6 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56,2 kg |
| Bredd | 609,6 mm |
| Djup | 895,4 mm |
| Höjd | 2286 mm |
| Vikt | 49,9 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 279,4 mm |
| Låddjup | 2387,6 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56,2 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185775 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 1054,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2413 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 685,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 675 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 1 styck |