Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite SR42UBMD. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1360,8 kg. Vikt: 113,4 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 1155,7 mm |
| Höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 136,1 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 914,4 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 113,4 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1360,8 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | UL60950; RoHS; CE |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 660,4 mm |
| Låddjup | 1155,7 mm |
| Höjd | 2159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 136,1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 660,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1155,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 2159 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 136,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Övrigt | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 660,4 x 960 x 2159 mm |