Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 12U Low-Prof Small Rack |
4542532 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 12U Low-Profile |
W128338993 | |||
|
Tripp Lite Series 12U Wall Mount Rack Enclosure Server Cabinet w/ Door & Side Panels - Rack sk?p - v?ggmontering - svart - 12U - 19" |
7350519 | |||
|
Tripp Lite 12U Wall Mount Rack Enclosure Server Cabinet w/ Door & Side Panels - Rack skåp - väggmontering - svart - 12U - 19" |
7350519 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW12U. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 12U, Maxvikt: 90,7 kg. Vikt: 20 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 523,2 mm |
| Låddjup | 713,7 mm |
| Höjd | 670,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 kg |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 444,5 mm |
| Höjd | 637 mm |
| Vikt | 20 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Rackkapacitet | 12U |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | RoHS, EIA-310-E |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 523,2 mm |
| Låddjup | 713,7 mm |
| Höjd | 670,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 12U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 523,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 713,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 670,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 20 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |