Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 42U SmartRack Shal-Depth |
4541012 | Register free see stock | ||
|
42U Smartrack Shallow-Depth |
W128338967 | |||
|
Tripp Lite 42U Rack Enclosure 32" Depth w Doors & Sides 3000lb Capacity - Rack skåp - svart - 42U - 19" |
7350554 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SR42UBSD. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1360,776 kg. Vikt: 97,5 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 635 mm |
| Låddjup | 825,5 mm |
| Höjd | 1981,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120,2 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 825 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 97,5 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1360,776 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-E UL60950; RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 635 mm |
| Låddjup | 825,5 mm |
| Höjd | 1981,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 635 mm |
| Ytterförpackningens längd | 825,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1981,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 120,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |