Tripp Lite SRSHELF2P1U rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSHELF2P1U
- EAN: 0803982795229 0971471846308 49 ...1846308 4923123140131 0163121136826 5054629752302 0745176879752 0151903607794 0132017615127 0037332154705 0168141422713 0373321547050 0521227156986more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite SRSHELF2P1U, Svart, 1,43 kg
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 1U Cantilever Fix Shelf |
4542678 | Register free see stock | ||
|
Smartrack 1U Cantilever Fixed |
W128338985 | |||
|
Tripp Lite Series Rack Enclosure Cabinet Cantilever Fixed Shelf 40lb Capacity 1URM - Hylla f?r rack - svart - 1U |
7413577 | |||
Related Products
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRSHELF2P1U. Produktens färg: Svart. Vikt: 1,43 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Rackkapacitet | 1U |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 505 mm |
| Låddjup | 325,1 mm |
| Höjd | 59,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,8 kg |
| Bredd | 482,6 mm |
| Djup | 306,1 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Vikt | 1,43 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 505 mm |
| Låddjup | 325,1 mm |
| Höjd | 59,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332154702 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 525 mm |
| Ytterförpackningens längd | 624,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 354,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85389099 |