Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite SR42UBKD. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 42U, Maxvikt: 1361 kg. Vikt: 127,5 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 863,6 mm |
| Låddjup | 2032 mm |
| Höjd | 457,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 137,9 kg |
| Bredd | 600,2 mm |
| Djup | 1092,2 mm |
| Höjd | 1993,9 mm |
| Vikt | 127,5 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 42U |
| Maxvikt | 1361 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | UL60950; RoHS; CE |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 863,6 mm |
| Låddjup | 2032 mm |
| Höjd | 457,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 137,9 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 42U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 863,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 2032 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 137,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |