Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
25U Smartrack 4-Post Open |
W128431885 | Register free see stock | ||
|
Tripp Lite Series 25U 4-Post Open Frame Rack Cabinet Square Holes 1000lb Capacity - Rack ?ppen ram - svart - 25U |
7748220 | |||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SR4POST25. Modell: Fristående rack, Rackkapacitet: 25U, Maxvikt: 453,6 kg. Vikt: 20,4 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 115,1 mm |
| Låddjup | 1364 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,2 kg |
| Bredd | 513,1 mm |
| Djup | 998,2 mm |
| Höjd | 1252,2 mm |
| Vikt | 20,4 kg |
| Egenskaper | |
| Modell | Fristående rack |
| Rackkapacitet | 25U |
| Maxvikt | 453,6 kg |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | EIA-310-D, IEC 60297-3-100, DIN 41494, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 115,1 mm |
| Låddjup | 1364 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 22,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332157949 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 25U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 520,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1389,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 388,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 227,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 9 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |