Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Smartrack 10U Low-Profile |
W128431978 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
-
Category: Rack Tillbehör
Description
Tripp Lite SRW10USG. Modell: Väggmonterad rack, Rackkapacitet: 10U, Maxvikt: 90,7 kg, Knapplås. Vikt: 24 kg. Produktens färg: Svart
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 670,1 mm |
| Låddjup | 612,9 mm |
| Höjd | 616 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26,8 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 548 mm |
| Höjd | 546 mm |
| Vikt | 24 kg |
| Inbyggnadsdjup (max) | 54,8 cm |
| Förpackningens innehåll | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Egenskaper | |
| Löstagbar främre dörr | Ja |
| Löstagbara sidopaneler | Ja |
| Modell | Väggmonterad rack |
| Medföljande sidopaneler | Ja |
| Rackkapacitet | 10U |
| Antal fläktar | 4 fläkt/-ar |
| Maxvikt | 90,7 kg |
| Knapplås | Ja |
| Ramtyp | Stängd |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | UL/CSA 60950-1, EIA-310-D, IEC 60297-3-100, IP20 Protection, RoHS |
| Förpackning | |
| Väggmonteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 670,1 mm |
| Låddjup | 612,9 mm |
| Höjd | 616 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Rackkapacitet | 10U |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 670,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 612,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 616 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 26,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |